Bestuur

Hieronder zit u een overzicht van onze bestuursleden. Voor meer informatie of vragen over onze vereniging kunt u contact opnemen met onze secretaris H Platenkamp

VoorzitterR Bouwhuizenvoorzitter@biljartverenigingcafekanaalzicht.nl
SecretarisH Platenkampsecretaris@biljartverenigingcafekanaalzicht.nl
PenningmeesterF Slijperpenningmeester@biljartverenigingcafekanaalzicht.nl
WedstrijdleiderH Platenkampwedstrijdleider@biljartverenigingcafekanaalzicht.nl
ClubcompetitieR de Wildeclubcompetitie@biljartverenigingcafekanaalzicht.nl
ClubcompetitieH Karssenclubcompetitie@biljartverenigingcafekanaalzicht.nl

Indien een lid zich beschikbaar wil stellen tot een functie in het bestuur dan kan dat kenbaar gemaakt worden tijdens onze ledenvergadering.